Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXVII. ROTTO KUPA

Szalafő - 2020

Férfi Torna - július 4-5.
Old Boys Torna - július 11.
Öregfiúk Torna - július 11.
Szponzori Torna - július 4.

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - FOOTBALL FACTOR KUPA

Szalafő - 2020

Férfi Torna - július 4-5. (szombat-vasárnap)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - COBRA SPORT KUPA

Szalafő - 2020

Old Boys Torna - július 11. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

ROTTO - SZKÍTA SPORT KUPA

Szalafő - 2020

Öregfiúk Torna - július 11. (szombat)

Nemzetközi Kispályás Futball Fesztivál

XXVII. ROTTO KUPA

Szalafő - 2020

Szponzori Torna - július 4. (szombat)

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

ROTTO - FOOTBALL FACTOR KUPA

Férfi Torna

2020. július 4 - 5. (szombat-vasárnap)

 

 SELEJTEZŐK - CSOPORTBEOSZTÁS

 

"A" csoport"B" csoport
 Job&Career - Zalaegerszeg Zalacséb
 Margaréta FC - Zalaegerszeg  Muravidék - SLO
 Viszáki Főzet  Nyerőmű - Szalafő
 Limited Edition - Szentgotthárd  FC Szalafő
   
"C" csoport "D" csoport
 Autó Egyed Bt - Vasalja  Uniair - Gyenesdiás
 Kőbexxx - Őriszentpéter  Club3 - Szakonyfalu
 SPT Pankasz  Csörötnek
 Hajrá Légiósok - Zalaegerszeg  FC Oskarol Orlova - CZE
   
"E" csoport "F" csoport
 Blazsi Koccintó - Szeszpanyol Ostrom Gumiszervíz - Zalalövő 
 Arénások - Tornyiszentmiklós  No Comment - Szentgotthárd
 Budapest Young Boys  Hodods - SLO
 Drinking Dream Team - Pankasz  Dísznövénykertészet Csöde
   
"G" csoport "H" csoport
 Domino Kijev - Hotel Lipa - Szentgotthárd ULME - Zalaháshágy 
 Metodika - Budapest  Team Belucci - Lenti
 Faláb SC - Budapest  Czupi Csárda - Zalabaksa
 Rács SE - Szombathely  Vörös Kerámia - Magyarszombatfa
   

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK  - SZOMBAT DÉLELŐTT

 

"A" pálya"B" pálya
Job&Career -  Margaréta FC 0-0  Viszáki Főzet - Limited Edition 1-1
Autó Egyed Bt -  Kőbexxx 6-2  SPT Pankasz - Hajrá Légiósok 1-2
Job&Career -  Viszáki Főzet 1-4 Margaréta FC -  Limited Edition 3-1
Autó Egyed Bt - SPT Pankasz 3-0 Kőbexxx - Hajrá Légiósok 0-3
Job&Career - Limited Edition 4-1  Margaréta FC - Viszáki Főzet 2-2
Autó Egyed Bt - Hajrá Légiósok 0-4 Kőbexxx - SPT Pankasz  3-4
   
"C" pálya "D" pálya
Zalacséb - Muravidék 2-1  Nyerőmű - FC Szalafő 0-1 
 Uniair - Club3 - Szakonyfalu 3-1  Csörötnek - FC Oskarol Orlova 2-1
 Zalacséb - Nyerőmű 4-1 Muravidék - FC Szalafő 2-1
Uniair - Csörötnek 3-1  Club3 - Szakonyfalu - FC Oskarol Orlova 0-3
Zalacséb - FC Szalafő 4-1  Muravidék - Nyerőmű 1-1
Uniair - FC Oskarol Orlova 1-1   Club3 - Szakonyfalu - Csörötnek 0-1
   

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK - SZOMBAT DÉLUTÁN

 

"A" pálya"B" pálya
 Blazsi Koccintó Szeszpanyol - Arénások 2-1 Budapest Young Boys - Drinking Dream Team 0-1 
 Domino Kijev-Hotel Lipa - Metodika 1-1 Faláb FC - Rács SE 0-0
Blazsi Koccintó Szeszpanyol - Budapest Young Boys 5-1 Arénások - Drinking Dream Team 0-1
Domino Kijev-Hotel Lipa - Faláb FC 1-1   Metodika - Rács SE 1-0
Blazsi Koccintó Szeszpanyol - Drinking Dream Team 3-1  Arénások - Budapest Young Boys 1-0
Domino Kijev-Hotel Lipa - Rács SE 3-0 Metodika - Faláb FC 1-1
   
"C" pálya "D" pálya
Ostrom Gumiszervíz - No Comment 4-1 Hodos - Dísznövénykertészet Csöde 0-0
ULME - Team Belucci 3-0  Czupi Csárda - Vörös Kerámia 4-0
  Ostrom Gumiszervíz - Hodos 2-0 No Comment - Dísznövénykertészet Csöde 0-4 
ULME - Czupi Csárda 0-2 Team Belucci - Vörös Kerámia 0-3 
 Ostrom Gumiszervíz - Dísznövénykertészet Csöde 0-2 No Comment - Hodos 1-1
ULME - Vörös Kerámia 1-0 Team Belucci - Czupi Csárda 0-3 
   

 

CSOPORTBEOSZTÁS - VASÁRNAP

 

"A" csoport"B" csoport
Viszáki Főzet Zalacséb
Csörötnek Autó Egyed Bt
 Blazsi Koccintó - Szeszpanyol  Dísznövénykertészet Csöde
 ULME Metodika
   
"C" csoport "D" csoport
 Hajrá Légiósok UNIAIR
 Muravidék Margaréta FC
 Domino Kijev Czupi Csárda
 Ostrom Gumiszervíz Drinking Dream Team
   

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK - VASÁRNAP

 

"A" pálya"B" pálya
Viszáki Főzet - Csörötnek 1-0 Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - ULME 3-1
Hajrá Légiósok - Muravidék 2-0 Domino Kijev - Ostrom Gumiszervíz 1-0
Viszáki Főzet - Blazsi Koccintó - Szeszpanyol 0-1 Csörötnek - ULME 0-1
 Hajrá Légiósok - Domino Kijev 0-0 Muravidék - Ostrom Gumiszervíz 1-0
Viszáki Főzet - ULME 0-1 Csörötnek - Blazsi Koccintó - Szeszpanyol 2-3
 Hajrá Légiósok - Ostrom Gumiszervíz 1-1 Muravidék - Domino Kijev 0-0
   
   
"C" pálya "D" pálya
Zalacséb - Autó Egyed Bt 1-3 Dísznövénykertészet Csöde - Metodika 2-0
UNIAIR - Margaréta FC 3-1 Czupi Csárda - Drinking Dream Team 2-0
Zalacséb - Dísznövénykertészet Csöde 2-0  Autó Egyed Bt - Metodika 4-2
UNIAIR - Czupi Csárda 0-0 Margaréta FC - Drinking Dream Team 0-3
Zalacséb - Metodika 5-0 Autó Egyed Bt - Dísznövénykertészet Csöde 0-1
UNIAIR - Drinking Dream Team 1-2 Margaréta FC - Czupi Csárda 0-3
   

 

KÖZÉPDÖNTŐK

 

Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - Zalacséb 1-1 (2-1)
Autó Egyed Bt - Domino Kijev 3-1
Muravidék - Drinking Dream Team 1-1 (0-2)
Czupi Csárda - ULME 0-0 (1-0)
   

 

ELŐDÖNTŐK

 

Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - Drinking Dream Team 2-0
Autó Egyed Bt - Czupi Csárda 0-0 (3-2)
   

 

DÖNTŐ

 

Blazsi Koccintó - Szeszpanyol - Autó Egyed Bt 4-1 
Tornagyőztes a Blazsi Koccintó - Szeszpanyol csapata 
   

 

FÉRFI TORNA KÜLÖNDÍJAK

 

Legjobb kapus: Kovács Dominik - Drinking Dream Team 
 Legjob játékos: Nagy Martin - Blazsi Koccintó - Szeszpanyol
 Gólkirály: Kardos Ádám - Autó Egyed Bt - 9 gól
Legharcosabb csapat IN-KAL Security különdíj: ULME - Zalaháshágy
   

Kiemelt támogatóink

Rotto Security Kft

Szalafő Község Önkormányzata

Őrszem Fogadó - Szalafő

Medimat Kft - Budapest

Heineken Hungária Zrt

Cobra Sport - Székesfehérvár

Football Factor

Saller DFA-Hungária - Szeged

Sportmez és sportzászló kiállítás

Kapcsolat

CÍm:
9942 Szalafő, Templomszer 2.

Telefon:
+36 30 235 24 89

Email:
toromiklos@vipmail.hu